LUXOR Elea Sun Care Tan Maximizer Gel-Oil Гель-масло для інтенсивного загару, 150 мл

LUXOR Elea Sun Care Tan Maximizer Gel-Oil Гель-масло для інтенсивного загару, 150 мл

Засіб для інтенсивного і стійкого загару спеціально розроблений для заздалегідь підготовленої до сон..

Нема в наявності (під замовлення)

220.00грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Косметика для тіла

Дерматологи в один голос твердять, що тіло має потребу у не меншому догляді, ніж обличчя. До вибору підходящого комплексу необхідно підійти з особливою серйозністю:

  • Індивідуальні особливості. Уважно читайте опис продукту, щоб купити варіант, який повністю задовольнить ваші персональні потреби. Невідповідний комплекс може ще більше погіршити проблему сухості або лущення. Власницям чутливого епідермісу косметологи рекомендують брати креми для тіла з позначкою про гіпоалергенність.
  • Склад. Намагайтеся зупинятися на кремах для тіла з натуральним вмістом і гіпоалергенними компонентами. Препарати з парабенами, синтетичними ароматизаторами, консервантами і токсичними речовинами завдадуть набагато більше шкоди, ніж користі.
  • Термін зберігання. Органічна косметика може зберігатися близько 2 років за рахунок використання сучасними виробниками спеціальних харчових консервантів. Однак більш тривалий період придатності говорить про наявність хімічних сполук, які можуть завдати шкоди здоров'ю.
  • Сезонність. У літній сезон віддайте перевагу крему для тіла з УФ-фільтрами та інтенсивним зволоженням. Для зими призначені поживні вітамінізовані склади, так як епідерміс відчуває гостру нестачу вітамінів.