GERMIX Ультрафіолетовий стерилізатор для манікюрного, косметологічного і перукарського інструменту.

Потужність залежить від використовуваної лампочки. У даній моделі потужність 8 Ват. Апарат гарантує усунення мікробів і бактерій, які зазвичай присутні на робочих інструментах, і забезпечує дотримання гігієнічних норм. Ящик виготовлений з особливого прозорого матеріалу і спеціального покриття, завдяки якому відбувається збільшення інтенсивності ультрафіолетового випромінювання та дезінфекція інструментів є всебічною, в зв'язку з чим стерилізація інструменту з кожного боку окремо не потрібна. Середній час: 20-30 хвилин.

Ультрафіолетовий стерилізатор Germix SB-1002 призначений для дисбактеріальної обробки манікюрного, педикюрного та перукарського інструменту, а також для зберігання стерилізованого манікюрного і педикюрного інструменту. Рекомендований час обробки: 40-60 хвилин. Містить бактеріацидну лампу. Апарат гарантує очищення від бактерій, які зазвичай присутні на робочих інструментах, і забезпечує дотримання гігієнічних норм. Germix влаштований таким чином, щоб захистити майстра і клієнта від небажаного ультрафіолетового випромінювання. Ультрафіолетове випромінювання автоматично припиняється, як тільки висувається ящик з інструментами, і включається при закритті ящика, не вимагаючи перемикання основного вимикача. Cтерілізатор Germix може застосовуватися в косметичних, манікюрних або педикюрних кабінетах, а також в перукарнях для дезінфекції та зберігання використовуваних в роботі інструментів і аксесуарів з металу, пластмаси, дерева та інших матеріалів.

Спосіб застосування: Увімкніть прилад в розетку, натисніть головний вимикач, розташований на бічній панелі апарату. Вставте висувний ящик з інструментами, призначеними для обробки. Переконайтеся, що ящик вставлений до кінця і інструменти не лежать один на одному. Робота ультрафіолетової лампи можлива тільки при повному закритті ящика. При висуванні ящика ультрафіолетове випромінювання негайно припиняється і включається знову при його повному закритті, не вимагаючи додаткового включення основного вимикача. Якщо ви закінчили роботу з апаратом і не плануєте включати його знову, рекомендується виключити основний вимикач і витягнути електричний провід з розетки.

Параметри:

Потужність: 8 Ватт

Напруга: 220-240 В 50 Гц

Габарити зовнішні (+ -): довжина 40 см, ширина 24 см, висота 20 см

Габарити внутрішнього контейнера (+ -): довжина 29 см, ширина 19 см, глибина 9,5 см

Вага (+ -): 3 кг

Відомості про виробника
Виробник YRE
Країна виробник Китай
Характеристика
Вид товару стерилізатор
Призначення товару для стерилізації інструменту
Артикул SB-1002
Потужність 8 Вт
Вид стерилізації ультрафіолетова
Вид інструменту для стерилізації манікюрний/педикюрний/перукарський

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

YRE Ультрафіолетовий стерилізатор УФ Germix SB-1002

  • Виробник: YRE
  • Код товару: 11107
  • Наявність: Нема в наявності (під замовлення)
  • 744.00грн.


Переглядів: 122