• АХД 2000 експрес 5 літрів
АХД 2000 експрес 5 літрів
 
Швидкодіючий, дезінфікуючий засіб для антисептичної гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри і у всіх областях, де необхідно проводити гігієнічну антисептичну обробку рук і шкіри. А також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, виробів медичного призначення, в тому числі інструментів, рукавичок і інших невеликих за розмірами об'єктів.
 
Властивості
Склад засобу: пропанол-1, пропанол-2, алкілдіметілбензіламоніум хлориду (діючі речовини) містить комплекс догляду за шкірою.
Комплекс по догляду за шкірою захищає руки і шкіру від сухості і подразнень, зберігає еластичність і природний водно-жировий баланс шкіри.
Має віруліцидну (вкл. Вірус грипу А H1N1, гепатит В, ВІЛ), бактеріцидну, туберкулоцидні, фунгіцидну активність.
Знижує кількість транзиторної мікрофлори шкіри за 15 сек. в 100 тис. разів.
 
Сфера використання:
Рекомендований для дезінфекції рук медичного персоналу закладів охорони здоров'я, ліктьових згинів донорів, обробки шкіри операційного, ін'єкційного поля, обробки шкіри при інвазійних методах діагностики та лікування пацієнтів та деконтамінації шкіри рук персоналу харчопереробної промисловості, громадського харчування і торгівлі, інших комунальних про об'єктів, фармацевтичної та парфумерно - косметичної промисловості, установ соціального захисту та інших об'єктів, діяльність яких вимагає дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, в домашніх умовах при догляді за хворими, новонародженими, людьми похилого віку і ін ..
 
Має швидку дію:
Гігієнічна обробка 3 мл - 15 сек.
Хірургічна обробка 5-10 мл - 1 хв.
Антисептична обробка шкіри пацієнта - від 15 сек. до 10 хв.
Швидка дезінфекція - 15 сек.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

АХД 2000 експрес 5 літрів

  • Виробник: АХД
  • Код товару: 6252
  • Наявність: 5
  • 780.00грн.


Переглядів: 296