• БіоЛонг Універсальний 250 мл

БіоЛонг Універсальний 250 мл

 

БіоЛонг - готовий до використання 4% розчин. Видаляє бруд і знищує небезпечні мікроби, віруси, цвіль, і неприємний запах.

Володіє відмінними миючими властивостями за рахунок поверхносно активних речовин нового покоління.

Протягом 14 діб запобігає розмноженню бактерій, цвілі на обробленій поверхні.

Не ушкоджує вироби з кольорових металів, пластмаси, нержавіючої сталі, лакофарбових покриттів, штучних матеріалів, шкіри, тканини, скла, дерева та інших.

 

Призначення: засіб призначений для проведення дезінфекції (в т.ч. поєднаної з перед стерилізаційним очищенням) на об'єктах які підлягають санітарному нагляду:

- медичних, лікувально-профілактичних та оздоровчих закладах, косметологічних і перукарських салонах, дитячих та навчальних закладах;

- підприємствах фармакологічної, парфумерної, харчової та харчопереробної промисловості, установах сфери обслуговування, громадського харчування, торгівлі на ринках;

- автомобільному, залізничному, авіаційному і громадському транспорті в громадських установах, готелях;

- в осередках інфекційних захворювань, для дезінфекції лабораторного обладнання, медичного, косметологічного і перукарського інструменту, предметів догляду за хворими, посуду, білизни, виробничих ліній, систем вентиляції і кондиціонування, медичного і оздоровчого обладнання, предметів побутового використання, вікон, меблів, взуття і одягу, миття будь-яких поверхонь які є джерелом вірусної, грибкової та бактеріологічної інфекції.

 

Застосування:

Нанесіть засіб БіоЛонг за допомогою розпилювача на оброблювану поверхню холодильника, стільниці, інвентарю, техніки. Чистою серветкою видаліть всі забруднення з оброблюваної поверхні. Нанесіть БіоЛонг повторно і залиште до повного висихання, або просочіть засобом серветку, і два рази протріть оброблювану поверхню.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

БіоЛонг Універсальний 250 мл

  • Виробник: Biolong
  • Код товару: 128
  • Наявність: Нема в наявності (під замовлення)
  • 37.80грн.


Переглядів: 164