• Бланідас Актив 10 мл засіб для дезінфекції та стерилізації
Бланідас Актив 10 мл засіб для дезінфекції та стерилізації
 
Приходячи в косметологічний кабінет або салон, насамперед необхідно дізнатися, чи належним чином оброблені всі необхідні для проведення процедури інструменти. Адже від цього безпосередньо залежить здоров'я майстра і клієнта. Якщо майстер нехтує будь-яким етапом обробки інструментів, то виникає ризик зараження різними хворобами, адже 80% інфекцій передається контактним шляхом.
Щоб виключити можливість інфікування необхідно ретельно дезінфікувати руки і інструменти за допомогою спеціальних засобів, для того що б пройти хорошу обробку, що складається з декількох етапів.
 
Бланідас Актив - це рідкий концентрат, безхлорний засіб для дезінфекції. Він використовується для очищення і стерилізації виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання, білизни, а також для профілактичних дезінфекцій і генеральних прибирань. Застосовується Blanidas Active в парфюмерно-косметичноій промисловості, обладнанні і інвентарях комунально-побутового обслуговування і т.д. Відмінно дезінфікує, оскільки має особливий вплив на внутрішньо-лікарняні, бактеріальні та грибкові інфекції, має спороцидні властивості. Розчин добре видаляє жирові, механічні забруднення, сліди крові, лікарських засобів та інших виділень. Також рідина для дезінфекції не псує поверхню і дуже добре розчиняється у воді. Засіб можна використовувати в присутності пацієнтів або відвідувачів, оскільки Бланідас Актив не містить хлору, альдегідів, окислювачів. Має світло-жовтий колір і характерний слабкий запах. Для тривалого використання засоби дезінфекції слід зберігати в розчині в тарі і щільно закривати, для цього добре походять ємності, контейнери та відра з кришками. Бланідас Актив це хороша дезінфекція та стерилізація інструментів, яка зберігається в закритому вигляді до 16 діб. Спектр антимікробної дії, а також розрахунки для приготування робочих розчинів докладно описані в методичних рекомендаціях.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Бланідас Актив 10 мл засіб для дезінфекції та стерилізації

  • Виробник: Лізоформ
  • Код товару: 3455
  • Наявність: 22
  • 10.00грн.


Переглядів: 188