• Дезінфектор АХД 2000 1000 мл Для шкіри і інструментів
Дезінфектор АХД 2000 1000 мл Для шкіри і інструментів
 
Знезаражуючий засіб, що застосовується як для медико-хірургічної дезінфекції рук і тіла, так і в інших областях, де необхідна антисептична обробка будь-яких шкірних покривів. Також використовується для швидкої дезінфекції медичних інструментів і інвентарю, невеликих поверхонь, рукавичок і т.д.
 
Властивості:
Склад засобу: алкілдіметілбензіламоніум хлориду, пропанол -1, пропанол -2 (діючі речовини), містить зволожуючий комплекс для шкіри.
Зволожуючий комплекс захищає шкіру від пересушування і можливого подразнення, підтримує водно - ліпідний баланс шкіри, тим самим зберігаючи її м'якість і еластичність. Володіє віруліцидною (включаючи ВІЛ, гепатит В, вірус грипу А H1N1), бактеріцидною, туберкулоцидною і фунгіцидною активністю.
 
За 15 сек. експозиції препарату, кількість транзиторної шкірної мікрофлори знижується в 100 тисяч разів.
 
Області застосування:
Розчин застосовують для антисептичної обробки рук персоналу закладів охорони здоров'я, шкіри перед операціями і ін'єкціями, місць забору крові у донорів, дезінфекції шкіри при інвазивних методах лікування і діагностики, знезараження шкіри рук працівників харчопереробної промисловості, підприємств харчування і торгівлі, фармацевтичної та лікувально - косметичної промисловості, організацій соціальної допомоги та інших комунальних об'єктів, сфера діяльності яких зобов'язує до дотримання норм санітарії та гігієни, в побутових цілях при догляді за людьми похилого віку, хворими, немовлятами і ін.
 
Має прискорену дію:
Швидка стерилізація - 15 сек.
Санітарна обробка 3 мл - 15 сек.
Знезараження шкіри пацієнта - від 15 сек. до 10 хв.
Хірургічна дезінфекція 5-10 мл - 1 хв.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Дезінфектор АХД 2000 1000 мл Для шкіри і інструментів

  • Виробник: Лізоформ
  • Код товару: 1319
  • Наявність: 37
  • 198.00грн.


Переглядів: 1033