• Фамідез Ендо 500 мл
Фамідез Ендо 500 мл
 
Фамідез Ендо - безальдегідній концентрат (робочі розчини 0,25-3%) на основі спеціальної ЧАС і бігуанідіна, який містить інгібітор корозії. Економний, високоефективний, розчиняє біологічні речовини. Фіксація білків повністю усунена внаслідок відсутності в рецептурі альдегідів.
 
Фізико-хімічні дані:
Вид концентрату: прозорий, зелений розчин.
рН: 9,0 ± 0,5
щільність: 1,005 + -0,005 г / мл
 
Склад:
100 г засобу містять:
5,63 г дідецілметілполі (оксіетил) амонію пропіонат;
3,75 г - кокоспропілендіамінгуанідіна ацетат. 
 
Мікробіологія:
Фамідез Ендо - високоефективний концентрат проти бактерій (включаючи мікробактерії туберкульозу), вірусів (щодо збудників перентеральних вірусних гепатитів та СНІДу), грибків (щодо грибків роду Candida), спор.
 
Області використання:
Дезінфекція, передстерилізаційне очищення і "холодна" стерилізація виробів медичного і спеціального призначення (включаючи всі види хірургічного інструментарію), включаючи жорсткі ендоскопи, шляхом занурення.
 
Особливі вказівки:
Уникати попадання розчину на шкіру і очі. Місця попадання відразу ж промити великою кількістю води. Користуватися захисними рукавичками і окулярами. Не приймати всередину. Робочі розчини зберігати в тарі, яка щільно закривається.
 
Застосування:
Відразу після використання інструменти у відкритому вигляді занурюють в розчин. Всі поверхні і порожнини повинні бути заповнені розчином. Залежно від ступеня забруднення розчин можна використовувати до 5 робочих днів. Після дезінфекції інструменти ретельно промивають водою і висушують. Сильно забруднені інструменти рекомендується попередньо очистити.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Фамідез Ендо 500 мл

  • Виробник: ДезоМарк
  • Код товару: 6929
  • Наявність: Нема в наявності (під замовлення)
  • 400.01грн.


Переглядів: 187