• Фурман Розчинник лаку для нігтів 100 мл
Фурман Розчинник лаку для нігтів 100 мл
 
Часто при використанні лаку для нігтів, з лаку вивітрюються летючі компоненти які забезпечували плинність лаку. Як результат лак стає густим і непридатний для використання. Цю проблему легко вирішити використовуючи Розчинник лаку для нігтів Фурман 100 мл.
 
Всі лаки для нігтів є розчином нітроцелюлози в одному з багатьох розчинників. Скільки виробників лаку - стільки й різних розчинників вони використовують в своєму складі. Причини, за якими виробники вибирають різну основу лежать різні цілі - одні хочуть зробити лак дешевше, не піклуючись про здоров'я покупця, (це ті, хто використовує в основі лаку толуол). Інші прагнуть зробити продукцію якісну, але як і раніше намагаються економити на на виробництві (вибирають розчинники з малою щільністю). Треті, не рахуючись з витратами, випускають максимальну якість - в основному це сегмент класу люкс де плюс-мінус кілька гривень на флаконі 15 мл ролі не грають. Давайте розберемося в цьому різноманітті. Безліч розчинників мають різну щільність: від 0,7 до 1,6. Крім того щільність розчинників дуже сильно залежить від температури. Також треба враховувати, що купують виробники лаків розчинники на хімзаводі в кілограмах, а продають в пляшках по міліграмах. Це означає що якщо виготовляти лак з легких розчинників в південних приморських районах Китаю, де зараз зосереджена велика частина виробничих потужностей піднебесної, щільністю 0,7 замість розчинника щільністю 1,6 то собівартість кінцевої продукції буде в 2 рази дешевше. Причому не факт, що розчинник з щільністю 0,7 краще, ніж з щільністю 1,6.
Як же тоді бути, коли потрібно розбавити загуслий лак, якщо кожен виробник використовує в своєму складі різні розчинники? У такому випадку треба використовувати універсальний розчинник нітроцелюлози. Так він не дешевий, та він відноситься до розчинників класу люкс, так у нього щільність наближається до 1 що додатково піднімає його ціну, але у нього є одна незаперечна перевага яке перекриває все інше. Він підходить для будь-яких лаків і може замінити будь-який інший розчинник який використовував виробник, і так на його основі випускають дорогі лаки по 28 $ за флакон. Ну і як бонус він відповідає за швидкість висихання та формування плівки на нігтях. Саме такий розчинник ми пропонуємо вам в в нашому розчиннику загустілого лаку.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Фурман Розчинник лаку для нігтів 100 мл

  • Виробник: Фурман
  • Код товару: 4034
  • Наявність: 2
  • 16.00грн.


Переглядів: 292