ItalWax

ItalWax

Продукція для воскової депіляції компанії ItalWax (Італія)

Італійська торгова марка ItalWax - багаторічний лідер по розробці продукції для професійної воскової депіляції, шугаринга і парафінотерапії. В процесі виробництва товарів ItalWax задіяні виключно інноваційні технології, завдяки яким процес депіляції стане простішим і ефективнішим. До складу продукції входять виключно натуральні компоненти, які благотворно впливають на стан шкіри. Всі компоненти, при виготовленні засобів, підбираються таким чином, що враховуються індивідуальні особливості шкіри.

Гарячий плівковий віск ItalWax в гранулах має ряд переваг над звичними засобами для депіляції. На відміну від традиційного гарячого воску, плівковий має властивість повільного застигання, що дозволяє зменшити больові відчуття при видаленні волосся. До того ж, плівковий віск має набагато нижчу температуру плавлення, що дозволяє уникнути опіків під час виконання процедури. Плівковий віск ItalWax зберігає свою форму і структуру під час видалення і не травмує шкірний покрив.

З усім асортиментом продукції ItalWax ви зможете ознайомитися в каталозі нашого інтернет-магазину. Ми зібрали воєдино тільки найкращі засоби, щоб ви завжди залишалися на піку досконалості.


Немає жодного товару даного виробника.