• Profi Touch Permanent Перманент, 490 мл

Profi Touch Permanent Перманент 490 мл

Засіб для холодної хімічної завивки Permanent від Profi Touch

Спосіб застосування:

1) Перед використанням завивки, потрібно вимити волосся, використовуючи шампунь м'якої дії. За допомогою рушника ретельно просушити волосся. Одягніть рукавички. Налити необхідну кількість засобу в неметалічий посуд.

2) Відокремте невелике пасмо волосся. За допомогою поролонової губки потрібно спінити засіб і змочити ним пасмо волосся. Накрутити пасмо на коклюшку. Ширина пасма не повинна перевищувати довжину коклюшки. Накручувати пасма необхідно з верхньої частини голови, поступово спускаючись вниз. Частину скронь і лоба накручуйте в останню чергу.

3) Після того, як всі пасма волосся будуть накручені, потрібно ще раз змочити засобом, уникаючи попадання на шкіру голови.

4) Укрийте голову ковпаком або шапочкою. Витримуйте від 15 до 30 хвилин, залежно від типу волосся і бажаної пружності завитка. Для оцінки якості завитка через 15-20 хвилин розкрутіть 1-2 коклюшки на різних ділянках голови. При отриманні слабкого завитка необхідно продовжити дію засобу.

5) Після отримання необхідної пружності завитка, потрібно ретельно прополоскати теплою водою і просушити рушником, намагаючись не порушити накручені прядки.

6) Перелийте в необхідну ємність необхідну кількість фіксуючого засобу й спіньте його. Ретельно обробіть фіксуючим засобом кожну прядку за допомогою поролонової губки. Час витримки фіксуючого засобу на 5-10 хвилин. Розкрутіть коклюшки, ще раз обробіть фіксуючим засобом розкручені прядки і витримайте 3 хвилини.

7) Ретельно промийте волосся водою і нанесіть на вимите волосся бальзам.

8) Не рекомендується використовувати шампунь протягом 48 годин після завивки волосся.

Відомості про виробника
Виробник Profi Touch
Країна виробник Україна
Характеристика
Вид товару перманент
Призначення товару для хімічної завивки волосся
Тип волосся для всіх типів волосся
Об'єм 490 мл

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Profi Touch Permanent Перманент, 490 мл

  • Виробник: Profitouch
  • Код товару: 6006
  • Наявність: 2
  • 86.00грн.


Переглядів: 143