Mr.Scrubber

Mr.Scrubber

Продукція компанії Mr. Scrubber (Україна)
З любов'ю до вашої шкіри
Українські виробники косметичних засобів для догляду за тілом, обличчям і волоссям останнім часом особливу увагу приділяють екологічним інгредієнтам природного походження. Одним з найяскравіших прикладів з численними схвальними відгуками і бездоганною репутацією є торгова марка Mr.Scrubber. Вона створена з любов'ю і трепетною турботою про чутливі покриви, завдяки чому сеанси догляду за обличчям перетворюються в справжнє ароматне і делікатне задоволення.
Компанія Мр.Скраббер розвивається шаленими темпами і впевнено охоплює споживчий ринок Києва і інших міст. За фірмовою колекцією ТМ не доведеться їхати в найближчий спеціалізований магазин, так як все необхідне вже чекає вас на нашому сайті.
Від простих скрабів до великої колекції косметики
Історія молодої української торгової марки Mr.Scrubber почалася в Луцьку в 2015 році. Спочатку фірма займалася виключно виготовленням кавових скрабів для тіла, які забезпечують делікатну турботу про шкірні покриви і їх м'яке звільнення від ороговілих клітин. Поступово кожен місяць в косметологічному арсеналі Mr.Scrubber з'являлися нові цікаві товари. Сьогодні він налічує більше 50 найменувань і продовжує стрімко зростати. Купити оригінальні товари Mr.Scrubber пропонують бутики не тільки в Україні, але також в Латвії, Казахстані, Молдові, Узбекистані та Білорусі.
Розробки Mr.Scrubber призначені не тільки для жінок, але і для чоловіків. Спеціалізовані серії враховують індивідуальні особливості жіночої та чоловічої шкіри, тому їх застосування залишає тільки позитивні емоції. Переваги таких розробок вельми обширні:
• М'яка турбота. Домогтися ідеально гладкої і бархатистої дерми з Mr.Scrubber зовсім нескладно і безпечно. У ролі абразивних частинок виступають виключно природні масла ши, авокадо, оливи, Аргана і подрібнені кавові зерна або цукор. Творіння майстрів ТМ не тільки дбайливо відлущують омертвілі частинки, але також чудово живлять і тонізують епідерміс. Косметичні засоби дозволяють комплексно оздоровити дерму, привести в норму колір обличчя, усунути жирний блиск, запалення і чорні крапки.
• Натуральний склад. Продукти Mr.Scrubber створені на основі відбірних елементів рослинного походження, цукру, природної глини, очищених масляних сумішей, морської солі і сухих екстрактів. Виробник успішно замінив парабени і сульфати натуральними ароматизаторами, барвниками і консервантами.
Шукайте свою ідеальну продукцію для щоденних процедур від Мр.Скраббер на нашому сайті.
Наш інтернет-магазин вже давно співпрацює з офіційними представниками Mr.Scrubber безпосередньо, тому гарантує найбільш вигідні ціни на фірмову продукцію з доведеною ефективністю і приголомшливим ефектом. Вас чекає широкий вибір оригінальних продуктів.

 


Немає жодного товару даного виробника.