Niegelon

Niegelon

Німецька компанія Niegelon Solingen була заснована в 1987 році. За час своєї успішної діяльності Niegelon Solingen зайняла міцні лідируючі позиції серед визнаних світових виробників професійних інструментів для манікюру і педикюру. Бренд Niegelon Solingen - це, в першу чергу, якість вищого порядку, яке не підведе навіть при тривалій і постійній експлуатації.
На особливу увагу заслуговують технічні характеристики продукції, яку виробляє компанія Niegelon Solingen, - в них повністю відображені легендарна німецька педантичність і скрупульозність, точність і незмінне прагнення до досконалості. Всі професійні вироби Niegelon Solingen виконані з нержавіючої інструментальної сталі, загартованої в спеціальних температурних печах, що робить їх стійкими до корозії при будь-яких видах дезінфекції та стерилізації. Унікальна лазерна заточка інструментів дозволяє їм тривалий час залишатися гострими, за умови правильної експлуатації.
Продукція компанії Niegelon Solingen давно підкорила серця професіоналів у всіх куточках світу, будучи вірним і надійним помічником майстрів манікюрного мистецтва. Основний асортимент продукції бренду включає в себе: професійні інструменти для манікюру і педикюру; інструменти для косметолога; лопатки (шабери) для роботи з кутикулами; терки для ступнів; педикюрні станки і леза до них; полірувальники для нігтів; манікюрні пилки; керамічні бруски для необрізної манікюру; бафи і бафікі; матеріали для депіляції та ін.
Всі товари компанії Niegelon Solingen мають міжнародні сертифікати якості, і при правильній експлуатації безпечні для здоров'я людини.


Лопатка двостороння Niegelon 06-824

Лопатка двостороння Niegelon 06-824

Лопатка двостороння Niegelon 06-824 Характеристики Тип виробу ..

65.00грн.

Лопатка двостороння Niegelon 06-827

Лопатка двостороння Niegelon 06-827

Лопатка двостороння Niegelon 06-827 Характеристики Тип виробу ..

65.00грн.

Лопатка з широкою сокиркою Niegelon 06-828

Лопатка з широкою сокиркою Niegelon 06-828

Лопатка з широкою сокиркою Niegelon 06-828 Характеристики Тип виробу ..

65.00грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)