Saeyang Microtech

Saeyang Microtech

Південно-корейська компанія SaeYang Microtech була заснована в 1976 році. Компанія почала свій шлях на світовий ринок з маленького заводу, який незабаром переріс у велике виробництво, яке випускає професійне устаткування для нігтьового сервісу і зуботехнічних лабораторій.
На сьогоднішній день компанія SaeYang Microtech максимально забезпечує свій сегмент ринку не тільки в азіатському регіоні, а й в Європі, і в Америці. Впроваджуючи у виробництво інноваційні технології та сучасні матеріали, SaeYang Microtech невпинно вдосконалює свою продукцію, поставляючи на світовий ринок товари, що витримують будь-яку конкуренцію.
Слоган компанії Sae Yang Microtech "Ми - світовий лідер з виробництва обладнання для нігтьового сервісу і мікромоторів для зубних техніків" повністю відповідає діяльності бренду. Виробництво апаратів для манікюру і педикюру займає особливе місце в діяльності компанії Sae Yang Microtech, яка розробила і запустила в продаж модельний ряд фрезеров, адаптованих виключно під вимоги нігтьової індустрії, з урахуванням всього переліку специфічних побажань професіоналів манікюру та педикюру, а також характеру їх діяльності.
Високий рейтинг і споживчий попит Фрезер Marathon забезпечують їх багатофункціональність, сучасні технічні характеристики, співвідношення якості і вартості, розвинене сервісне і гарантійне обслуговування. Устаткування компанії Sae Yang Microtech надійно в застосуванні, безпечним у використанні відповідає всім існуючим світовим стандартам.


Фрезер MARATHON 3 Champion мікромотор H37L1

Фрезер MARATHON 3 Champion мікромотор H37L1

Фрезер MARATHON 3 Campion ОРИГІНАЛ - професійний, універсальний і надійний апарат для манікюру, педи..

3 750.00грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)